top of page

דואגת לכסף שלכם

שירותים פיננסיים

יד מושטת עם מטבעות כסף

כסף היא מילה גדולה.

מאחוריה מסתתרים רגשות, אנשים, חלומות וגם שאלות.

יש ששואלים את עצמם האם אצליח לקנות דירה לכל ילד? ויש שישאלו האם אוכל להרשות לעצמי טיול בחו"ל או מטבח חדש? מי ידאג לי ביום שאחרי הפרישה? או האם אוכל לעזור לילדים שלי ללמוד באוניברסיטה אחרי הצבא?
השאלה החשובה מכולן היא – איך ממנפים את הכסף שלכם ומנהלים אותו נכון?

ניהול נכון צריך להיות גם יעיל וגם אפקטיבי. לכן את המוצרים הפיננסים ואת בחירת ההשקעות אני מתאימה לכם באופן אישי.
לא מספיק שהכסף שלכם יניב תשואה טובה, חשוב לבחון פיזור סיכונים, אפשרויות להלוואות טובות להשקעה, היבטים של מיסוי, עלויות דמי ניהול ועוד. תיק פיננסי של גיל 30 לא יהיה דומה כלל לגיל 60 ברמות הסיכון והפיזור, בהיבטי המיסוי וכמובן בהעדפות אישיות.

פוליסות חיסכון לכל מטרה

פוליסות החיסכון הן כלי פיננסי שמנוהל על ידי חברות ביטוח ובתי השקעות מובילים.
היופי בהן הוא שהן יכולות להתאים לכל מטרה ולכל אחד ואחת – לרוב הפוליסה תתאים לסכום כסף גדול ש"שוכב" בצד ולא מניב לכם ריבית טובה. בקופת חיסכון כזו תוכלו ליהנות מהטבות מיסוי וגם למנף את החיסכון בה באמצעות הלוואה.


החיסכון בפוליסה מושקע בשוק ההון ומניב תשואה יפה לאורך השנים. הבחירה במסלול ההשקעה היא שלכם, בין אם אתם מחפשים השקעה סולידית ו"רגועה" או השקעה נועזת יותר באפיק מנייתי.
באמת יופי של דבר.

תיקון 190

תיקון 190 הוא תיקון לחוק שפורסם בשנת 2012 כדי לתת תמריץ למשקיעים שיבחרו לא למשוך את כספי קופות הגמל שלהם אלא להפוך אותם לכלי חיסכון לטווח ארוך.
התיקון בעצם הפך את קופות הגמל לכלי חיסכון נזיל ומאוד אטרקטיבי. השינוי הזה מאפשר להפקיד סכום חד פעמי לקופת גמל וליהנות מהיתרונות שלה.

בזכות התיקון אתם נהנים מהטבת מיסוי על הרווחים, דמי ניהול נמוכים, אפשרות למשוך אותה כקצבה מוכרת (פטורה ממס), ובנוסף היא אינה נחשבת עיזבון ולכן ניתן למנות מוטבים לקופה והמוטבים עשויים לקבל הטבת מס גם הם.

תיקון 190 הוא כלי מצוין לחיסכון לעומדים בתנאים והמגבלות שלו בלבד, למי שלא עומד בתנאים היא בדיוק ההיפך. לכן חשוב מאוד להיעזר באיש מקצוע בבחירה בו.

השקעות אלטרנטיביות

בניהול הון משפחתי חשוב מאוד לא לשים את כל הביצים בסל אחד. זו בדיוק המהות של השקעות אלטרנטיביות. שוק ההון תנודתי, תמיד היה ותמיד יהיה.
אז כיצד נוכל לדעת שהכסף שלנו בטוח גם כאשר השוק בירידה?
נפזר עוגנים.

ישנן השקעות שיודעות לייצר תשואה עקבית שהקשר שלה עם שוק ההון נמוך כך שגם כשהבורסה יורדת, נוכל לייצר תשואות עקביות ולייצר פיזור להון המשפחתי. וישנן השקעות אלטרנטיביות אחרות שנותנות פתרונות לפיזור סיכון בחלק האגרסיבי של תיק ההשקעות שלנו. לדוגמה: נדל"ן, חוב, קרנות גידור, אשראי צרכני, תשתיות, PE ועוד.

בשורה התחתונה כבר עשרות שנים שהגופים הגדולים בעולם משקיעים גם באפיקים שלא קשורים לשוק  ההון לפיזור ההשקעות. אפיקי השקעה שעד עכשיו רק באלפיון העליון נהנה מהן אבל כיום, בגלל שינויי רגולציה מאפשרים השקעה ללקוחות מכל סוג.

בגלל הריבית האפסית, סיכוני האינפלציה והסיכונים באג"ח, אני מזמינה אתכם ליצור קשר לאפיון והתאמה של מכשירי השקעה מגוונים שיודעים לתת פתרון לתנודתיות שוק ההון ולפיזור התיק.

תכנון פרישה

כאנשים עובדים ועסוקים קשה לנו לפעמים לדמיין את העתיד. אנחנו מתמקדים בכאן ועכשיו. בשירות תכנון פרישה אני מסייעת לכם להביט קדימה אל עבר העתיד. תכנון פרישה נכון מתחיל קודם כל בשאלה החשובה – איפה אתם רוצה להיות ביום שאחרי הפרישה? באיזו רמת חיים אתם רוצים לחיות?

בשלב הבא נבחן את הקיים ונברר יחד אילו כספים אתם צפויים לקבל ממקום העבודה וממקורות אחרים לאחר הפרישה וכמובן נייצר תוכנית חכמה ויעילה שתביא אתכם לקצבת פרישה שתאפשר לכם לחיות ברמת החיים שאתם רוצים.

קופת גמל  להשקעה

קופת גמל להשקעה היא כלי לחיסכון נזיל עבור כולם, ההגבלה היחידה שלה היא סכום ההשקעה שניתן להפקיד אליה כל שנה כ-70,000 ₪. היא מתאימה להשקעה לטווח בינוני וגם לטווח ארוך, בין אם אתם שכירים או עצמאיים ובין מדובר בהפקדה חד פעמית או הפקדות חודשיות.

היתרון של קופת הגמל להשקעה הוא שניתן לבחור מסלולי השקעה שונים לפי רמת הסיכון הרצויה וגם לנייד את הכסף בין בתי ההשקעות השונים מבלי שייחשב כאירוע מס. דמי הניהול בה נמוכים ויש לה גם יתרון למי שירצה לשמור את הכסף עד גיל פרישה ולקבל קצבה, גם כאן יש לבחון עבורכם אם ההשקעה הזאת כדאית לכם.

לפני שנפתח קופה כזו אוודא איתכם מה המטרה שלכם. האם למשל יש לכם הוצאה צפויה בעוד מספר שנים כמו בר-מצווה או חתונה של הילד או האם יש לכם כסף שמונח בצד ואתם מעוניינים למקסם את הרווחים שלו.

קופת הגמל להשקעה גם מאפשרת הלוואה כנגד כספי החסכון.

חיסכון לכל ילד

כולנו שמחנו בשנת 2017 על ההחלטה המצוינת של המדינה לפתוח חיסכון לכל ילד. המשמעות היא הפקדה קבועה של 51 ₪ על ידי הביטוח הלאומי לקופת חיסכון לילד והנוסף אפשרות של ההורים להכפיל את ההפקדה החודשית על חשבון קצבת הילדים. כלומר – ההורים לא מוציאים מכיסם כסף והילד מרוויח חיסכון שאותו יוכל לפדות לאחר גיל 18. באמת נפלא.

עכשיו השאלה החשובה – איפה חוסכים את הכסף? ואולי חשוב מכך, איך ממקסמים את הרווחים ומגדילים את החיסכון? במסגרת ניהול ההון המשפחתי נשב ונבחר מסלול השקעה שמצד אחד מתאים להשקעה לטווח ארוך ויניב תשואה, ומצד שני שאתם תרגישו איתו בנוח.
עוד שאלה חשובה שעולה – האם החסכון הזה ייתן מענה מלא לרצונות שלכם לעזור לילדים?
מכיוון שעד היום לא פגשתי מישהו שאמר לי כן, נחשוב יחד איך מייצרים להם יותר.

Desk

התאמה וליווי אישי

במסגרת שירות ליווי פיננסי אישי, אני יושבת איתכם לשיחה מעמיקה כדי להכיר את המשפחה שלכם. נבין יחד מה הם הצרכים של המשפחה, לכמה הכנסה היא זקוקה כדי להתקיים בכבוד ומה הם המוצרים הפיננסיים והביטוחיים שישמרו עליכם ויאפשרו לכם לישון בשקט בלילה.

יש עוד מגוון רחב של כלים פיננסים ופנסיוניים טובים ויעילים שאוכל להתאים לתיק הפיננסי שלכם,

מוזמנים להשאיר פרטים ואחזור אליכם

לאחר שנבנה את התיק הנכון בדיוק לכם, אמשיך ללוות אתכם ולעדכן אותו מעת לעת בהתאם לשינוי הסטטוס המשפחתי ולצרכים המשתנים.

bottom of page